Meist

OÜ Vali Press asutati aastal 1994.  Adavere Lihatööstus, AS Valentino, Tartu Raadio, AS Sõnajalg,Põltsamaa Linnavalitsus, EELK Põltsamaa Kogudus, AS Kraver ehk asutajaliikmed lõid ettevõtte, mis ajalehe Vali Uudised kaudu edastas infot vallas ja linnas toimunud sündmuste kohta.

Sõna vali oli tuletatud sõnade vald ja linn esitähtedest.

Ajalehe väljaandmise kõrval muutus ettevõtte põhitegevuseks trükindus. Lisaks kohaliku ajalehe väljaandmisele moodustasid kandva osa toodetest erinevad piirkondlikud ajalehed, pehmekaanelised raamatud ja bukletid. Haldusreform vähendas küll ajalehtede osakaalu, kuid oluliste trükistena valmivad ka praegu erinevad raamatud, käsiraamatud, reklaam- ja õppematerjalid jpm.

Kui teil on mõtted ja ideed kirjutiseks realiseerunud, aitavad teil kogutu ilusasse vormi seada Vali Pressi kogenud kujundajad, kes, süvenedes kliendi soovidesse, pakuvad võimalusel alati ka erilahendusi, suutes täita iga  nõudliku kliendi ajas muutuvaid vajadusi.

Väike, kuid stabiilne; usaldusväärne ja kogemustega; kliendi soovidele ja kvaliteedile orienteeritud; paindlik ja isikupärane – selline ongi trükikoda Vali Press.